Apbedīšanas pakalpojumi

Viss sagatavošanai, bēru organizēšanai un apbedīšanai

Apbedīšanas biroji „AKROPOLIS” piedāvā pilnu bēru un apbedīšanas pakalpojumu klāstu, lai Jūs varētu īstenot visas savas ieceres vai aizgājušā vēlmes saskaņā ar Jūsu iespējām. Sniegsim nepieciešamo atbalstu un palīdzēsim Jums nokārtot visus nepieciešamos jautājumus.

Apbedīšanas pakalpojumi Rīgā – mūsu biroji atrodas Imantā, Purvciemā un Bolderājā . Izvēlieties tuvāko! Bezmaksas tālrunis: 80005580.

Pakalpojumi

Bezmaksas tālrunis – 80005580 – jautājumiem, konsultācijām un pieteikumiem 24h diennaktī

Bēru organizēšana

Bēru organizēšanu piederīgā nāves gadījumā parasti uzņemas aizgājējam paši tuvākie cilvēki, lai gan viņiem šajā mirklī ir visgrūtāk samierināties ar notikušo. Lai kaut nedaudz atvieglotu piederīgo smago uzdevumu, apbedīšanas birojs „AKROPOLIS” piedāvā savu palīdzību visu veidu bēru organizēšanā, neatkarīgi no aizgājēja piederības konfesijai vai tuvinieku vēlmes rīkot plašas vai pieticīgas bēres.

Apbedīšanas veidi

Apbedīšanas birojs “AKROPOLIS” piedāvā dažādus tuvinieka apbedīšanas veidus , lai jūs varētu piepildīt viņa pēdējo vēlēšanos.
– apbedīšana jūrā;
– kremācija;
– apbedīšana zemē;

Apbedīšanas piederumi

Apbedīšanas piederumu klāstā ir dažādas urnas mirušo pīšļiem, dažādi zārki (drapēti un no dabīgā koka), līķauti, tautiskās segas un pārsegi, krusti un to plāksnītes, kā arī viss nepieciešamais bēru vietas noformēšanai – lentas, sveces, ziedi, vainagi un citas kompozīcijas, sēru piederumi.

Morga pakalpojumi

Apbedīšanas birojs „AKROPOLIS” ir viens no nedaudzajiem apbedīšanas birojiem Latvijā, kam ir savs personīgs sertificēts morgs, kurā iespējams atbilstošos un cienīgos apstākļos uzglabāt mirušo līdz bēru dienai.

– Visu nepieciešamo dokumentu noformēšana (medicīniskās izziņas; miršanas apliecības; VSAA pensijas; kapa rakšanas);;
- Transporta pakalpojumi, t.i., mirušā transportēšana uz morgu un bēru dienā – uz apbedīšanas vietu (kā arī uz atdziedāšanu, kremāciju, atvadu vietu). Sertificēta katafalka pakalpojumi;
+371 80005580