Par mums

Biroji Imantā, Purvciemā un Bolderājā

Ikviens apbedīšanas birojs „AKROPOLIS” sniedz profesionālu palīdzību un iejūtīgu attieksmi vienā no dzīves smagākajiem brīžiem, – kad mūžībā aizgājis kāds tuvs un mīlēts cilvēks.

Šādos mirkļos valda nedrošība un apjukums, tāpēc grūti orientēties apkārtējā pasaulē un pieņemt būtiskus lēmumus. Tieši tāpēc ikvienā mūsu apbedīšanas birojā uzklausīs Jūsu vēlmes, atgādinās par lietām, ko būsiet aizmirsuši, un sniegs visu nepieciešamo palīdzību, lai apbedīšana notiktu kā pienākas un saskaņā ar Jūsu vēlmēm un iespējām.

Apbedīšanas biroji „AKROPOLIS” Rīgā – Imantā,  Purvciemā un Bolderājā – mēs esam tuvāk Jums šai grūtajā brīdī. Bezmaksas tālrunis: 80005580, 24h diennaktī.

Kāpēc apbedīšanas biroji „AKROPOLIS"

Kāpēc apbedīšanu uzticēt kādam no Jums tuvākajiem „AKROPOLIS” apbedīšanas birojiem? Uzskatām, ka vissvarīgākie iemesli ir attieksme un cenas. Mēs strādājam bez starpniekiem. Mums ir savs sertificēts katafalks, kas garantē drošu un pienācīgu pārvadāšanu. Mums ir personīgais morgs, kur nomazgās, sakops un apģērbs atvadām Jums tuvo cilvēku.

Mūsu apbedīšanas biroji vienmēr dara visu, lai cilvēka pēdējā gaitā tiktu ievērotas aizgājēja un piederīgo vēlmes, tāpēc piedāvājam ļoti plašu apbedīšanas pakalpojumu klāstu, no kura Jūs varēsiet atlasīt tieši to, kas vajadzīgs Jums saskaņā ar Jūsu vēlmēm un iespējām.

Ikviens apbedīšanas biroja „AKROPOLIS” darbinieks saprot tos, kuru finansiālās iespējas apbedīšanai ir minimālas, tāpēc šādos gadījumos iesakām SOCIĀLO PAKALPOJMU KOMPLEKTU (sīkākai informācijai zvaniet uz diennakts bezmaksas tālr.: 80005580), un, protams, kopīgi meklējam iespējas īstenot aizgājēja un piederīgo vēlmes. Izdarīsim visu, lai izvadīšana būtu sirsnīga.

Tomēr, ja Jums ir iespēja rīkot greznu ceremoniju, tad apbedīšanas birojs „AKROPOLIS” sagādās Jums visu nepieciešamo – sākot ar glaunām svecēm, beidzot ar ceremonijas vadītāju un bēru mielastu. Mēs darīsim visu, lai Jūs skaisti un cienīgi varētu pavadīt savu piederīgo pēdējā gaitā.

Jūsu vārds ir mūsu likums, jo mēs zinām, ka skumju brīdī atvieglojumu var sniegt tikai sajūta, ka viss ir izdarīts kā nākas un aizgājējs ir pavadīts cienīgi. Jums nav viegli šajā grūtajā un sērīgajā brīdī, tāpēc visas rūpes, kas saistītas ar Jūsu tuvinieka izvadīšanu, atstājiet mūsu apbedīšanas biroja „AKROPOLIS” ziņā.

+371 80005580