Kapu kopšana

Ne vienmēr dzīvē izveidojas tā, ka tuviniekiem ir iespējams savu piederīgo kapa vietas apkopt tik bieži, cik viņi paši to vēlētos. Iemesli var būt visdažādākie – laika trūkums, attālums, darba specifika vai kas cits. Un ne jau tas ir būtiskākais, daudz svarīgāk ir atrast risinājumu šai problēmai. Mums tāds ir – pakalpojums „Kapu kopšana”.

Par kapu kopšanas pakalpojumu aicinām Jūs interesēties kādā no Jums tuvākajiem mūsu birojiem Rīgā – Imantā, Purvciemā un Bolderājā vai zvanot uz bezmaksas tālruni: 80005580.

Kapu kopšana nav tikai konkrētu darbu veikšana konkrētos datumos. Mēs labprāt uzklausīsim Jūsu vajadzības un piedāvāsim kapa kopšanas risinājumus no savas puses. Mēs varam novietot svaigus ziedus (tai skaitā konkrētos Jūsu norādītos datumos, piemēram, aizgājēja dzimšanas dienā, ja personīgi netiekat), apgrābt kapa vietas, pavasarī sastādīt jaunus stādus (iepriekš ar Jums saskaņojot ziedu izvēli), regulāri apcirpt dzīvžogus, sagatavot augus ziemai, apsedzot tos ar skujām, izņemt vecos stādus, sakopt kapus pirms kapu svētkiem, nokrāsot soliņu un daudz ko citu.

Mums var uzticēties

Kā pierādījumu, ka mūsu vienošanos pildām, pēc katras kapu kopšanas Jums nosūtīsim fotoattēlus, kur Jūsu piederīgo kapa vieta būs redzama pirms kopšanas un, protams, pēc tās. Tā Jūs būsiet droši par to, ko un kā esam izdarījuši. Garantējam, ka fotoattēli tiks uzņemti tā, lai Jūs varētu būt pārliecināti, ka attēlos redzami tieši Jūsu piederīgo kapi.

Kapu kopšanas pakalpojumus piedāvājam ļoti plašā teritorijā, tāpēc noteikti varēsim vienoties par sadarbību arī tad, ja Jūsu piederīgo kapa vietas nav kādos no centrālajiem Rīgas kapiem.

Lai sāktu izmantot kapu kopšanas pakalpojumu, Jums tikai jāsazinās ar apbedīšanas biroja „AKROPOLIS” pārstāvi, lai vienotos par kapu kopšanas biežumu, konkrētiem veicamajiem darbiem un samaksu.

+371 80005580