Apbedīšanas piederumi

Apbedīšanas piederumi plašā klāstā ir pieejami „AKROPOLIS” apbedīšanas birojos Rīgā – Imantā, Purvciemā un Bolderājā. Apbedīšanas piederumu piedāvājumā ir viss nepieciešamais bērēm un kapa vietas sagatavošanai un iekārtošanai. Par Jums nepieciešamajiem apbedīšanas piederumiem Jūs varat uzzināt, zvanot uz mūsu bezmaksas tālruni: 80005580 vai ierodoties kādā mūsu apbedīšanas birojā Rīgā. Apbedīšanas piederumu klāstā ir dažādas urnas mirušo pīšļiem, dažādi zārki (drapēti un no dabīgā koka), līķauti, tautiskās segas un pārsegi, krusti un to plāksnītes, kā arī viss nepieciešamais bēru vietas noformēšanai – lentas, sveces, ziedi, vainagi un citas kompozīcijas, sēru piederumi. Pasūtot vainagus vai citas kompozīcijas, iespējams izvēlēties ziedus un to salikumu. Apbedīšanas birojs garantē, ka piegādātie ziedi, vainagi un dekori būs svaigi. Apbedīšanas biroji „AKROPOLIS” vienmēr gādā par plašu apbedīšanas piederumu izvēli, un vajadzības gadījumā nepieciešamo būs iespējams pasūtīt, ja tas konkrētajā brīdī nebūs pieejams.

Plaša zārku izvēle – sākot no vienkāršiem, elegantiem līdz cēlkoka

Zārki plašā izvēlē pieejami Rīgā, mūsu apbedīšanas birojos „AKROPOLIS” Imantā, Ziepniekkalnā, Āgenskalnā, Sarkandaugavā un Purvciemā. Izvēlieties tuvāko! Pie mums Jūs zārku varat gan iegādāties uzreiz, gan rezervēt vēlākai izvešanai, kā arī pasūtīt unikāla zārka izgatavošanu.

Drapētie zārki

Drapētie zārki ir lētāki nekā koka, jo tie tiek taisīti no dēļiem, ko pēc tam apvelk ar audumu. Audums tiek izkārtots tā, lai zārks izskatītos pēc iespējas greznāk. Pieejami dažādas krāsas un materiāla audumi, tāpēc zārka krāsu iespējams saskaņot ar mirušā apģērbu vai izvēlēties zārku aizgājēja iemīļotajā tonī.

Koka zārki

Koka zārki ir nedaudz dārgāki. To cena ir atkarīga no izvēlētā koka. Pieejami arī cēlkoku zārki. Kokā iegrieztie ornamenti vai zīmējumi padara zārku vizuāli ļoti pievilcīgu. Koka zārkus iespējams krāsot vai lakot dažādos toņos.

Dažāda izmēra zārki

Visus zārkus iespējams iegādāties gan standarta, gan nestandarta izmērā un dažādās formās. Ja mūsu piedāvājumā nevarēsiet atrast tieši tādu zārku, kādu vēlaties, to iespējams pasūtīt, un tas tiks piegādāts pēc pāris dienām.

Ja ir radušies kādi jautājumi par zārka veidu, izmēru vai ko citu, aicinām vērsties pie mūsu darbiniekiem apbedīšanas birojos „AKROPOLIS”, kur atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs piemeklēt katrai situācijai atbilstošāko risinājumu.

+371 80005580